Sala Zabaw

Sala zabaw Ale Frajda – niesamowity plac zabaw

Sala zabaw to ogromna konstrukcja zabawowa, gdzie dzieci nie tylko świetnie się bawią i spędzają beztrosko czas. Podczas wspinania się po drabinkach, ścigania po labiryncie czy pokonywania toru przeszków, ćwiczą koordynację i rozwijają swoje umiejętności psychoruchowe. To doskonała odmiana po godzinach spędzonych przy szkolnej ławce lub komputerze.

SALA ZABAW CZYNNA:
codziennie od 13:00-20:00
soboty i niedziele od 10:00-18:00

CENNIK:
1 godz. zabawy na sali – 13 zł
1.5 godz – 18 zł
2 godz – 20 zł

 

URODZINKI W SALI ZABAW – zorganizuj niezapomniane urodziny! Zobacz więcej >

 

 

Kącik Malucha

Kącik zabaw dla najmłodszych. Dziecko znajdzie tam zabawki przystosowane do wieku, specjalne aplikacje ścienne rozwijające metodykę ręki, stolik artystyczny i mini biblioteczkę.


 

 

Mata interaktywna

„Magiczny dywan” to interaktywne urządzenie do projekcji animacji na podłodze lub stole. Umożliwia ćwiczenia, gry i zabawy ruchowe w grupach wraz z zestawem treści multimedialnych – niezapomniana przygoda dla każdego dziecka!

 

 

Zobacz jak wygląda nasza sala zabaw!

Labirynty, zjeżdżalnie, tor przeszkód, basen wypełniony piłeczkami i wielkie piankowe klockigwarantują godziny niezapomnianej przygody dla Twojego dziecka!

Sala zabaw dla dzieci i kawiarnia AleFrajda w Szamotułach

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca dla Ciebie i Twojego dziecka. Organizujemy urodziny na placu zabaw, chrzciny, komunie, imprezy i wigilie firmowe.

Sala Zabaw Ale Frajda
ul. Młyńska 4
64-500 Szamotuły

tel.: 790 764 110
mail: alefrajda@milusinscy.com.pl
Polub nas na Facebook’u!